8-10 jaar

Leidingsploeg

Speelclub: Mazzel-tof!

 

Speelclubbers houden van spelen, zo simpel is dat! Jullie nieuwsgierigheid wordt helemaal gevoed in de Chiro. Samen met je nieuwe (en oude) vriendjes en vriendinnetjes ontdekken jullie de grote wereld. Samen met de leiding, dollen en rennen we door het bos, we houden van een verkleedpartij en van verfspelletjes. Soms trekken we eropuit voor een tocht vol spelletjes, plezante liedjes en gekke opdrachten. Jullie zijn niet meer de kleinsten en worden ook al wat mondiger: de leiding zal het geweten hebben! 

Yasmine Decadt
Geboren op 7 februari 2003
Woont in Pittem
Aantal jaar in de Chiro: 11
Leidingsgeschiedenis:
Janne Vandendriessche
Geboren op  4 mei 1998
Woont in Pittem
Aantal jaar in de Chiro: 17
Leidingsgeschiedenis: 
Victor De Jaeghere
Geboren op 31 maart 2003
Woont in Egem
Aantal jaar in de Chiro: 5
Leidingsgeschiedenis:
Opoeteren2020-734
Opoeteren2020-244
Opoeteren2020-1.065
Opoeteren2020-361
Opoeteren2020-10
Opoeteren2020-120
Opoeteren2020-626
  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black

©2014 by Eline Augustyn

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now